HiCare logo

"Nie wystarczy być we właściwym miejscu we właściwym czasie. Musisz być właściwą osobą we właściwym miejscu we właściwym czasie"

T. Harv Eker

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej, która obejmuje PRZEGLĄDY TECHNICZNE, SERWIS SPRZĘTU MEDYCZNEGO I APARATURY, UTYLIZACJĘ, EKSPERTYZĘ oraz SZKOLENIA z zakresu obsługi urządzeń medycznych. Świadczymy pełną gwarancyjną i pogwarancyjną pomoc techniczną – NIE tylko urządzeń zakupionych na naszej stronie. Nasi serwisanci są do Waszej dyspozycji!

Istnieje również możliwość umówienia na spotkanie celem określenia potrzeb serwisowych oraz przygotowania umowy stałej opieki technicznej nad całym wyposażeniem placówek medycznych. Każda umowa przygotowywana jest indywidualnie z uściśleniem Państwa potrzeb oraz warunków.

Sprawdź nas!

Serwis sprzętu medycznego

Proponujemy Wam wysokiej klasy obsługę serwisową oraz opiekę techniczną podmiotów medycznych z szeroką gamą możliwości. Już dziś sprawdź naszą ofertę na serwis sprzętu medycznego. Naszym celem jest zapewnienie ciągłości pracy urządzeń medycznych oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zapraszamy do skorzystania z naszego działu technicznego. Serwis sprzętu medycznego w całym kraju. Zadzwoń i przekonaj się sam.

Przeglądy aparatury medycznej

Zapraszamy do zapoznania się z konkurencyjną ofertą przeglądów aparatury medycznej. Wszystkie przeglądy wykonywane są przez wykwalifikowanych serwisantów. Istnieje również możliwość umówienia spotkania celem określenia potrzeb serwisowych oraz przygotowania umowy stałej opieki technicznej nad pełnym wyposażeniem placówek medycznych. Każda umowa przygotowywana jest indywidualnie z uściśleniem Państwa potrzeb oraz warunków. Przeglądy aparatury medycznej w rozsądnej cenie.

 

Jakim rodzajem usług naszego działu technicznego Jesteście zainteresowani?

Newsletter

HiCare tworzy lepszy rynek - jakości, cen oraz ciągłego poszerzania możliwości! Bądź z nami na bieżąco i dowiedz się więcej!

Kontakt

Sklep medyczny HiCare

Morawa 47
40-353 Katowice
tel. +48 789 119 597
mail. biuro@hicare.pl